O našich priateľoch a spoločníkoch

Výstava vo Wroclawi 24.9.2011

Krásne jesenné počasie. V piatok ráno sme pobalili posledné veci do auta a vyrazili na trojdňový výlet do Wroclavi, na  medzinárodnú výstavu. Cesta bola skvelá a navigácia nás naviedla priamo pred vchod ubytovania, čo viac si želať?

Po ubytovaní popoludní sme sa rozhodli prejsť sa pozrieť si staré historické centrum mesta. Aj nám to dobre padlo, rozhýbať si nohy a telá dlhšou prechádzkou. A tá stála za to – šli sme tam cca 6 km. Centrum je nádherne upravené, čisté a plné obchodíkov a relaxujúcich turistov a ľudí. Užasná nálada jesenného teplého podvečera si tam hádam podmanila každého. Po návrate sme už náš Arcon nevládal a ochotne ľahol  spať.

Na druhý deň nás čakalo ďalšie príjemné prekvapenie – areál výstavy bol v úžasnom prostredí športovísk ktorým robili tieň hádam aj 150 ročné duby.

Pán rozhodca Alain Pecould dal Arconovi veľmi pekné hodnotenie a udelil mu aj titul CWC. Svoju kategóriu šampiónov Arcon vyhral. Tak sme sa potešili, lebo od francúzskych rozhodcov je to vždy veľmi cenné.

V suťaži o najkrajšieho psa pripadlo však víťazstvo domácemu interšampiónovi Ardor des Assiers ktorého stránka hovorí za všetko. Ale aby nám nebolo ľúto, pán Pecould Arconovi prisúdil  R. CACIB.

Takže cesta domov bola dlhá, únavná ale v dobrej nálade z krásneho víkendu stráveného v Poľsku.

Response code is 404
Video

Video

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.