O našich priateľoch a spoločníkoch

Kontakt

Email

9 komentárov

 1. Dobrý deň.Nakukla som na stránku Ellen a tam som uvidela,že máte webstránku.Dúfam,že sa nenahneváte,ak si dám Váš link na moju webku?
  Po Arconovi už dosť dlho pozerám a zároveň ho pozorujem aj čo sa týka výstav a musím povedať,že je to krásny pes.Mne osobne sa on veľmi páči, A-Vrh pani Lucky je naozaj výborný,no a som veľmi zvedavá na toto krytie,ktoré robila teraz.Držíme palce,aby vyšlo plánované spojenie s Boulette.Je to krásna sučka.

  12. februára 2011 at 18:06

  • admin

   Ďakujeme, samozrejme, že link va Vašej stránke len uvitame.

   14. februára 2011 at 13:48

 2. Zdravíme Vás s Gerou.Pozrela som si video a páčia sa mi.Nemohla by som Vás poprosiť,či by ste mi neposlali ich link a ak áno,či by som to nemohla dať na svoju webstránku.Bola by som veľmi,veľmi rada.
  Viera.
  PS:Poškrabkajte Arconka (Zenka) za mňa.

  2. júna 2011 at 13:03

  • admin

   Dakujeme -). Samozrejme, ze mozte, potesi nas to. Link na videa je na youtube.com ak si zadate hladat Arcon_Le_Coeur_pur. Nadete vsetky verejne pristupne videa.

   2. júna 2011 at 13:32

 3. Ahoj, Azirka zdraví brášku a jen chceme oznámit, že je strejda 🙂

  23. júla 2011 at 19:22

  • admin

   Super, gratulujeme. Pozreli sme si aj fotky, sú užasní. A je ich aj dosť -). Verime, že na nejakej blízkej výstave aspoň nejaké steniatko uvidíme. Bude to zaujímavé. tak držíme prsty, aby sa držalo zdravie a veľa zdaru.

   27. júla 2011 at 10:07

   • jedna holčina zustává doma a jedna se bude vystavovat dokonce na slovensku!

    22. augusta 2011 at 7:27

 4. Veľké gratulácie , v Poľsku bolo teda krásne a úspešne. Konečne mám trošku času na internet a tak sa snažím všetko o vás prečítať čo som nestihla od Zbraslavy 🙁 A už teraz sa teším na Živohošť, ktorá bude 28.4.-29.4.12 . Mohli by ste mi poslať na mail všetky tohtoročné úspechy, nech to mám všetko pokope, tešila som sa, že vás uvidím v Galante na Klubovke, ale aj ja som to mala nahnuté a povedzme si pravdu, nemôžeme byť všade , tak krásny víkend.

  15. októbra 2011 at 17:42

  • admin

   ďakujeme krasne za gratulácie. Bol to fakt nádherny výlet a aj s úspechom, čo nás samozrejme teší. Všetky relevantne informácie o psíkovi su na týchto stránkach. Pripadne na youtube ak si dáš vyhľadať Arcon_Le_Coeur_Pur tak ti vypíše všetky verejné videá. Aj my sa tešíme na naše osobné stretnutie, určite sa nájde dosť tém na dlhší rozhovor…

   15. októbra 2011 at 18:14

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.