O našich priateľoch a spoločníkoch

Klubová výstava v Zbraslavi 5.7.2013

Po úspešne zložených skúškach sme sa vybrali na výlet do Zbraslavi za Brnom na českú klubovú výstavu, pozrieť známych ľudí, psíkov a aj ukázať ako náš Arcon dospel a aký krásavec je z neho. Cesta bola úmorná, 31 stupňov, hustá premávka a tak sme si urobili aj 3-4 zastávky, aby sme to vôbec prežili-).

Na mieste v nám už známom areáli, sme si podvečer oddýchli, Arcon sa vybehal v svorke po cvičáku. V noci sme pospali včetci riadne unavení.

Ráno, kým ešte slnko nebolo vysoko a teplota znesiteľná, si znovu psíky zabehali, vybláznili sa.

Na výstave sa zišlo cca 35 zvierat, takže bolo čo pozerať, s kým sa porozprávať. Poobdivovali sme Aziru, majsterku ČR v agility, pozreli sme si Clea z vrhu po Ellen a Arzainovi. Bude to určite krásny pes.

Rozhodovala Mvdr. Ridarčíková. Nahlas, korektne, každému zvieraťu sa venovala dôsledne.

Náš Arcon skončil na prvom mieste v svojej kategórii šampiónov, v zapätí sa stal najkrajším psom. Po hodnotení sučiek sme sa zišli v záverečnom kruhu štyria, a Arcon po posúdení rozhodkyňou sa stal aj víťazom plemena – BOB.

Arcon zároveň týmto splnil podmienky na udelenie titulu šampióna českej republiky, čo si naozaj veĺmi ocenujeme. Takýto výsledok  sme naozaj nečakali a veľmi, veľmi sme sa tešili, lebo podľa nás tam bolo veľa krásnych ušľachtilých zvierat.

 

A hodnotenie nášho psa rozhodkyňou

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.